Předseda krajské testovací komise (KTK)

KTK Předseda         Kraj Kontakt
01 Štohl Petr Hlavní město Praha petrstohl@atlas.cz
605 255 055
02 Baláč Václav Jihomoravský vaclav.balac@centrum.cz
604 535 564
03 Sojka Petr Jihočeský veteranservis@ seznam .cz
602789301702 294 544
04 Ing. Vincenci Josef Pardubický vincenci@mybox.cz
603 306 226
05 Kuthan Zdeněk Královéhradecký  zdenek.kuthan@pneukuthan.cz
 603843536
06 Radek Veleba Vysočina dlaboch@seznam.cz
732 516 072
07 Markuzzi Jiří Karlovarský markuzzi@email.cz
608 974 595
08 Ing. Nejedlý Petr Liberecký ppno@seznam.cz
602 440 500
09 Mgr. Kunštátský Tomáš Olomoucký tomas.bmw@seznam.cz
602 942 777
10 Petr Fiala Plzeňský petrfiala3@seznam.cz
602 260 794
11 Chalupa František Středočeský chalupaf@post.cz
730 870 650
12 Mgr. Bc. Leo Kohot     Moravskoslezký lekoho@seznam.cz
739 464 595
13 Cankář Miroslav Ústecký cankar.miroslav@seznam.cz
602 138 913
14 Trusík Bronislav Zlínský btrusik@seznam.cz
602 762 805

 

Zástupce předsedy krajské testovací komise

KTK Zástupce           Kraj Kontakt
01 Petr Kropáček Hlavní město Praha kropacek.petr@email.cz
720 225 080
02 Vít Stypa Jihomoravský bristol400@seznam.cz
603 975 075
03 Stanislav Chytra Jihočeský chytra.s@seznam.cz
775 167 888
04 Koubek Kamil Pardubický kamil.koubek@gmail.com
603 958 597 
05 Kubizňák Zdeněk Královéhradecký retroveteran@seznam.cz
602488648
06 Miroslav Janko Vysočina mira.janko@seznam.cz
07 Dubský Jiří Karlovarský jidu@seznam.cz
605 298 605
08 Dohnal Rudolf Liberecký rudolfdohnal@seznam.cz
607 609 248
09 Grulich Radoslav Olomoucký radek.grulich@tiscali.cz
602 524 452
10 Otakar Řeboun Plzeňský otakar.reboun@seznam.cz
602 690 829
11 Bečvář Václav Středočeský vaclav.becvar@quick.cz
723 245 178
12 RNDr. Jiří Stonavský         Moravskoslezký stonavsky@kovosport.cz
13 Prchal Zdeněk Ústecký zpsp@seznam.cz
607 786 567
14 Antonín Smažinka Zlínský autoskola@rallyzlin.cz
606 861 496