Školení se koná v pondělí 6. dubna 2009 od 14.00 hod. ve velkém sále Hotelu Pramen v Praze – Kyje Na Hrádku
v ulici Za černým mostem 362/3, Praha 9, PSČ 198 00 (stejné místo, jako u školení v minulých letech).
Na školení jsou pozváni pracovníci z odboru č. 150 ministerstva dopravy a pracovníci registračních míst, kteří jsou jmenování za členy KTK.
Program školení:
1. 13.00 hod registrace komisařů, aktualizace adres a podpisových vzorů;
2. předání razítek předsedům klubových komisí, kteří si je dosud nezvedli;
3. 14.00 hod zahájení školení, uvítání hostů;
4. organizace a řízení testování podle vyhlášky MD č. 355/2006Sb.;
5. ekonomika a účetnictví KTK;
6. aplikace „Kuchařky při vyplňování formulářů „Žádosti o provedení testování historického vozidla“;
7. zkušenosti z testování podle vyhlášky MD č. 355/2006 Sb., vztah registračních míst a komisí;
8. opakované roční testace – záznamy;
9. výklad pravidel testování podle technického kodexu FIVA;
10. diskuse.
Závěr - cca 17.00 hod
POZOR:
1. Školení se účastní předseda KTK. Z každého klubu FKHV ČR a AVCC AČR předseda KLTK a jeden člen KLTK, který je zároveň členem KTK. Tito účastníci proškolí ve svém klubu ostatní členy KLTK. Za FKHV ČR je pozváno 123 klubů a za AVCC AČR je pozváno 53 klubů. Pozvánky za AVCC AČR bude distribuovat předseda AVCC AČR Mgr. Fr. Čečil a sekretář J. Burian podle seznamu klubů schválených mezi FKHV ČR a AVCC AČR dne 26.2.2009.
2. Jsou-li změny v seznamech klubových testačních komisích, pak odevzdají na školení předsedové „Změnový list“ ( viz příloha), nebo jej odešlou na kontaktní adresu FKHV.
3. Nevyzvednutá klubová razítka budou předána předsedům klubových testovacích komisí na školení. Cena je 350 Kč. Žádosti o klubová razítka zašlou „Nové kluby“ na kontaktní adresu.
4. Předsedové KTK vezmou na školení účetní doklady KTK a předloží je ke kontrole Revizní komisi FKHV ČR .
Jan Taubel jun.