Vážení návstěvníci,

dovolte nám Vás srdečně pozvat na další ročník akce Grand Veteran. 

Kdy? V sobotu 27. 4. 2019 

Kde? V areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice

Především díky Vám a pro Vás můžeme stále zlepšovat a rozšiřovat tak úžasnou akci, jako je Grand Veteran.

Jedinečný sraz všech klubů historických vozidel v České republice, který navazuje na úspěšný start v roce 2018. Na jednom místě se představí veteránský život v celé jeho šíři veřejnosti! Uvidíte historické vozy, motocykly, úžasné historické závodní automobily, vojenskou historickou techniku a další historická vozidla jako součást technického a kulturního dědictví společnosti.

Akce Grand Veteran zároveň oficiálně zahajuje veteránskou sezónu. Všem vozům je při výjezdu požehnáno na novou sezónu a je jim předán ochranný symbol od kněze Oldřicha Chocholáče, kaplana Českého olympijského týmu.

Velký důraz je kladen zejména na děti a mladou generaci. Na akci je pro ně připravena spousta aktivit, od tvůrčích dílen, kde si mohou pod dozorem pedagogů sami vyzkoušet základní manuální dovednosti a speciální řemesla, až po jízdu v buggy či motokárách. Novou součástí programu je důraz na vzdělávání ekonomické gramotnosti dětí. Nedílnou součástí je také dopravní výchova nejmenší generace na dopravním hřišti BESIP.

Celý program akce naleznete zde: PROGRAM AKCE GRAND VETERAN 2019

Kromě zkvalitňování a rozšiřování akce samotné se Vám snažíme poděkovat i jinak. I přes rostoucí náklady se můžete spolehnout, že v roce 2019, oproti jinám akcím, v žádném případě NEZVEDNEME cenu vstupenky.

NAOPAK!

Díky partnerům a sponzorům se nám dokonce podařilo oproti loňskému roku zvýhodnit předprodej vstupenek

V roce 2019 jsme se rozhodli ještě více podpořit rodiny s dětmi a jejich volnočasové aktivity. Klademe důraz na to, aby rodina spolu mohla strávit kvalitní čas a nenarušilo to její rozpočet. Nově mít děti vstup na akci ZDARMA až do výšky 140 cm!

Děkujeme Vám, že jste součástí Grand Veteran

 

Zájemci o účast s historickým vozem se mohou přihlásit zde: 

PŘIHLÁŠKA VOZIDLA ZDE