Pokyny pro vystavovatele

Vážený vystavovateli na akci Grand Veteran 2019,

velice si vážíme Vašeho zájmu o účast na akci Grand Veteran, která se koná v sobotu 27. 4. 2019 v Psychiatrické nemocnici v Bohnicích v Praze 8.

Dovolte, abychom Vás seznámili s některými bližšími informacemi, které Vám usnadní příjezd a instalaci stánku.

 

1) Vjezd do areálu

Vjezd do areálu bude zajištěn z ulice Čimická. Do areálu budete vpuštěni na základě vjezdové karty. Vjezdovou kartu obdržíte elektronicky minimálně 3 dny před akcí. Kartu vytiskněte, vyplňte a umístěte na viditelné místo za čelním sklem.

Při nájezdu dbejte zvýšené opatrnosti a pokynů organizátorů akce. Pokračujte dále na vyznačené místo pro stánkaře, případně Vás navedou organizátoři.

 

2) Registrace vystavovatelů

Po vjezdu do areálu je nutno přijít na Registraci vystavovatelů u hlavní budovy ředitelství PNB. Zde po kontrole obdržíte 2 vystavovatelské průkazy, kterými budete viditelně označeni po celou dobu výstavy, montáže i demontáže v areálu a Vystavovatelskou kartu k viditelnému označení Vašeho stánku.

 

3) Montáž a demontáž stánku

Instalaci Vašeho stánku realizujte nejlépe v pátek 26. 4. 2019 od 16:00 do 21:00. Areál bude po celou noc hlídaný bezpečnostní službou. V krajním případě lze stánek instalovat v sobotu 27. 4. 2019 od 6:00 do 7:00.

Všechna obslužná vozidla musí být v sobotu do 7:00 odvezena pryč z areálu, aby byly cesty volné pro příjezd historických vozidel. Následnou přípravu stánku můžete dokončit do otevření areálu pro návštěvníky, tedy do 10:00.

V sobotu po 7:00 nebude vystavujícím vozidlům umožněn vjezd do areálu z důvodu navážení historických vozidel. Prosím Vás o bezpodmínečné dodržení těchto časů. Děkujeme.

Demontáž stánku je v sobotu 27. 4. 2019 od 18:00 do 23:00. V krajním případě lze stánky demontovat v neděli 28. 4. 2019 do 9:00 po předchozí domluvě.

 

4) Zaparkování vozidla

Vaše vozidlo prosím neparkujte uvnitř areálu! Po vyložení stánku vyvezte vozidlo ven z areálu.

 

5) Technické podmínky

V případě jakýchkoli objednávek nad rámec již zaplacených faktur (doobjednávka elektrické energie, vody, stánku, apod.)  se veškeré platby hradí hotově na registraci výstavy před jejím zahájením.

 

Upozorňujeme, že v celém areálu je přísný zákaz prodeje alkoholických nápojů!

 

 Děkujeme Vám za spolupráci a těšíme se na osobní shledání na akci Grand Veteran 2019!

 

V případě dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na e-mail horakova@grandveteran.cz.

Bára Horáková

+420 605 144 038